Instalacje Klimatyzacyjne

Projektowanie Instalacji Klimatyzacyjnej

Zaczniemy od stworzenia projektu instalacji klimatyzacyjnej. Razem z Tobą zdecydujemy o najlepszym miejscu dla klimatyzatora.

Następnie Ty przedstawisz nam swoje wymagania, a znajdziemy miejsca utraty chłodu i obliczymy potrzebną moc klimatyzatorów.

W kolejnym kroku przedstawimy Ci koszty montażu oraz przyszłej eksploatacji. Doradzimy w wyborze optymalnego klimatyzatora uwzględniając Twój budżet. Najczęściej wybieracie:

Montaż Instalacji Klimatyzacyjnej

Montaż instalacji klimatyzacyjnej będzie przebiegał zgodnie z ustalonym harmonogramem. Bardzo sprawnie przeprowadzamy swoje prace więc bez zbędnej zwłoki będziesz cieszyć się przyjemnym chłodem w upalne dni. 

Jesteśmy pewni jakości wykonania swojej pracy, dlatego udzielimy Ci pisemnej gwarancji na działanie Twojej instalacji klimatyzacyjnej.

Przegląd Instalacji Klimatyzacyjnej

Najważniejsze czas dla klimatyzatorów to wiosenny przegląd i uruchomienie oraz jesienna konserwacja.  Robimy to z najwyższą starannością, ponieważ to jedyny sposób byś mógł cieszyć się zdrowym, świeżym i chłodnym powietrzem w gorące dni. 

Warto wpisać sobie te daty do kalendarze, pozwoli to zachować w pełni sprawną klimatyzacją przez wiele lat. 

Zobacz również:


LG-klimatyzacja-logo-300x200

Cennik Klimatyzatorów LG – 2018

Cennik został wydany przez producenta 1 kwietnia 2017 r. Jest wciąż aktualny, a każda jego zmiana jest natychmiast publikowana w tym wpisie

kaisai-klimatyzacja

Cennik Klimatyzatorów KAISAI – 2018

Cennik został wydany przez producenta w grudniu 2017 r. Jest wciąż aktualny, a każda jego zmiana jest natychmiast publikowana w tym wpisie

Fujitsu-klimatyzacja

Cennik Klimatyzatorów Fujitsu – 2018

Cennik został wydany przez producenta 21 kwietnia 2017 r. Jest wciąż aktualny, a każda jego zmiana jest natychmiast publikowana w tym wpisie