inż. Adrian Szewczyk

Dzień dobry, nazywam się Adrian Szewczyk.

Od 6 lat z powodzeniem prowadzę firmę DOBRAVA. Przez ten czas zamontowaliśmy już setki, a nawet tysiące sztuk od pojedynczych splitów, multisplitów po duże jednostki przemysłowe VRV. Przez te wszystkie lata natknęliśmy się na szereg wyzwań, ciekawych rozwiązań oraz różnych typów instalacji, dzięki którym montaż klimatyzacji opanowaliśmy do perfekcji.

Montujemy instalacje elektryczne i klimatyzacyjne, które są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.

Kompleksowo pomożemy Ci w Twojej inwestycji. Zaczniemy od wspólnego zaplanowania, doradzimy w rozlokowaniu elementów instalacji, pamiętając o wieloletnim użytkowaniu. Doradzimy w wyborze efektywnego osprzętu i urządzeń w ramach Twojego budżetu. Wykonamy swoje usługi zgodnie z terminem oraz na czysto. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Do każdego klienta jak również instalacji podchodzimy indywidualnie, dajemy z siebie 100%, aby zapewnić jak najwyższy standard montażu, co przekłada się na zadowolenie klientów. Jeśli myślisz o założeniu klimatyzacji w swoim mieszkaniu, domu czy biurze, odezwij się do nas - zadzwoń bądź napisz by umówić się na bezpłatną wycenę.

Działamy w Warszawie i okolicznych miastach, m.in.: Pruszków, Komorów, Brwinów, Podkowa Leśna, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Janki, Raszyn, Piaseczno, Lesznowola, Nadarzyn, Sochaczew, Żyrardów.